Co się stanie z twoim kontem gracza?

CrownBet przejął działalność William Hill Australia (WH Australia) w poprzednim Marcu rok po wojnie licytacyjnej dla walczącego operatora gier hazardowych w Aussie. Po przejęciu CrownBet wskazał, że planuje zmianę nazwy, początkowo rozliczając się w Sportingbet. Jednak to było ustawione po tym, jak Paddy Power Betfair, australijska ręka Sportsbet, zakwestionowała ruch w sądzie i wygrała. Teraz gdy opadł kurz, CrownBet znalazł nową nazwę — BetEasy.

Jeśli posiadasz konto William Hill, zostanie ono bezpiecznie przeniesione do BetEasy.

Jeśli posiadasz konto CrownBet, zostanie ono automatycznie zaktualizowane do BetEasy.

Jeśli posiadasz zarówno konta na William Hill, jak i na CrownBet, zostaną one połączone na BetEasy.

Oto wszystko, co zostanie bezpiecznie przeniesione do BetEasy:

  • szczegóły logowania;
  • bilans konta;
  • bety bonusowe;
  • historia transakcji i betów;
  • punkty nagrody;
  • karta przedpłacona;
  • szczegóły płatności;
  • czarna książka;
  • weryfikacja konta;

Nowa nazwa – nowe wyzwania

Prezes CrownBet, Matt Tripp, był nieco rozczarowany decyzją sądu o nazwie Sportingbet, mówiąc, że „ma serce w Sportingbet”. Jednakże zwrócił uwagę, że nowa nazwa spodoba się klientom zarówno CrownBet, jak i WH Australia.

Połączenie WH Australia z CrownBet ma na celu wyprodukowanie trzeciego co do wielkości operatora zakładów sportowych w kraju. Pierwszy to Tabcorp, a następnie Sportsbet. Pojawiło się pewne zaniepokojenie zbyt małą liczbą firm, które mają zbyt dużą kontrolę nad rynkiem, ale transakcje wyglądają zbyt dotkliwym, żeby odczuwać te obawy.

Jednak BetEasy będzie wprowadzony, podczas gdy najwięcej uwagi poświęca się branży gier hazardowych w Australii. Operatorzy widzą coraz ostrzejsze ograniczenia, zwłaszcza w odniesieniu do reklam, a także na nakładane na nie dodatkowe podatki.

Tripp wspiera kroki podejmowane przez ustawodawców w celu ochrony konsumentów, ale dodaje, że operatorzy mają do czynienia z większymi wyzwaniami niż kiedykolwiek wcześniej. W rzeczywistości wiele stanów i terytoriów w całym kraju wprowadziło lub wprowadzi nowe podatki, takie jak podatek konsumpcyjny. Ten podatek spowoduje, że operatorzy będą płacić od 8% do 15% więcej od swoich lokalnych przychodów. Prawodawcy twierdzą, że jeśli operatorzy mogą zarabiać więcej na bukmacherskich zakładach sportowych, to samo samorządy mogą.

Firma Tripp uważa, że BetEasy będzie w stanie przetrwać nowe podatki ze względu na duży rozmiar po przejęciu firmy WH Australia. Mówi, że firma będzie także aktywnie promować swoje aktywa, takie jak wyłączne prawa klientów do streamowania Sky Racing Tabcorp. Teraz gdy firma ma poparcie Grupy Stars jako większościowego właściciela, zacznie także poszukiwać nowych możliwości przejęcia w tym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *