Luckbox

Real Time Games Holding Limited – firma stojąca za marką Luckbox – posiada teraz pełną licencję Ustawy o Hazardowych Grach Online (OGRA) wydanej przez Komisję Nadzoru Gier.

OGRA zapewnia operatorom zgodność z najwyższymi poziomami jurysdykcji, oferując graczom najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Ten start-up jest tak przejrzysty, że można zobaczyć ich narządy wewnętrzne, i to dobrze. Jest ucieleśnieniem zaufania, ponieważ uczciwość i przejrzystość to są ważne wartości dla tej grupy byłych pracowników PokerStars, którzy postanowili stworzyć najlepszą platformę zakładów kryptograficznych w branży. W tym tygodniu podjęli gigantyczny krok w kierunku osiągnięcia tego celu.

Jak powiedział CEO Luckbox, Lars Lien, to będzie pierwszy projekt tego typu, który utrzymuje ten poziom licencji. Oznacza to, że będą pierwszą platformą zakładów sportowych esport obsługiwaną przez kryptowalutę, która otrzyma licencję na mocy ustawy o regulacjach hazardu online (OGRA) wydanej przez Komisję Nadzoru Wyspy Man. Niektórzy z pozostałych aktorów w przestrzeni operują licencjami, które są, mniej rygorystyczne, a potem są takie, które w ogóle nie mają licencji.

„Dla nas proces ten został szczegółowo opisany, z dołożeniem ogromnej staranności. Wspaniale było nawiązać otwarty dialog z regulatorem, ściśle współpracowaliśmy z GSC, aby podkreślić naszą uczciwość, pokazać, że nasz projekt będzie wiarygodny, co najważniejsze, zapewni ochronę graczom tak jak każdy inny główny bukmacher.”

Uzyskanie licencji jest najważniejszym kamieniem milowym dla Luckbox. Ustawilili zgodność z przepisami na tak wysokim priorytecie, że jest czymś, co odróżnia to od wielu podobnych projektów, a oczywiste jest, że posiadanie najwyższej klasy licencji jest dla niej kluczowe.

To także stanowi podstawę całego podejścia. Większość starszych zespołów ma doświadczenie w pracy z dużymi operatorami, więc są przyzwyczajeni do dużego myślenia. Ten rodzaj licencji daje nam dostęp do głównych kanałów marketingowych i, co ważne, sklepów z aplikacjami mobilnymi.

„Tak, nie możemy się doczekać, aby je teraz wydać. Pracujemy nad przygotowaniem pełnego produktu na początku 2019 r. To nie było łatwe, ale ciężko pracowaliśmy, aby rekrutować wysokiej jakości programistów zdolnych do tworzenia wysokiej klasy i unikalnego produktu.”

Oprócz tego finalizują strategię wprowadzania produktów na rynek, w ciągu kilku tygodni od premiery planują pokazać elementy produktu społeczności, a tak samo poproszą o opinie.

Plan na najbliższy rok jest dość pełnym, powiedział Lien. W najbliższych tygodniach zobaczą, jak uzupełnić produkt i przetestują go. Najprawdopodobniej będzie to zamknięta wersja beta, a następnie pełne uruchomienie z istotnym działaniem marketingowym. Luckbox ma duże plany, jeśli chodzi o partnerstwo — zarówno operacyjne, jak i komercyjne.

Będą także ubiegać się o lokalne licencje w obszarach, na które mają cel — w tym w Wielkiej Brytanii i nadal wzmacniać zespół.

Licencja pozwala Luckbox na przyjmowanie fiat, krypto i elementy wewnątrz gry jako waluty podczas transakcji z graczami.

Inne firmy, które posiadają licencję OGRA to takie marki jak PokerStars, FullTilt, SBO, 188Bet i Quanta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *