Wszystko co musisz wiedzieć o Play’n’Go

Kasyna Play’n GO są jednymi z najczęściej wyszukiwanych kasyn online w świecie iGaming. Co więcej, niektóre z najwyżej ocenianych i najpopularniejszych kasyn online i mobilnych są zasilane przez Play’n GO, więc gracze, którzy zdecydują się przejrzeć ofertę kasyn Play’n GO, będą musieli zmierzyć się z najlepszym i różnorodnym wyborem kasyn.

Głównym powodem, dla którego będziesz chciał zapisać się w kasynie Play’n GO, jest oczywiście ich oferta automatów. Kasyna Play’n GO będą zwykle wyposażone w różne automaty online, w tym najbardziej popularne tytuły, takie jak automaty Gemix, Grim Muerto, Slot Tower Quest i wiele innych.

To, co łączy te i inne automaty do gier Play’n GO, to jasne kolory, niesamowita grafika i, co najważniejsze, szeroka gama premiujących gier premiowych oraz funkcje, które obejmują darmowe spiny.

Martwisz się, czy automaty Play’n GO są sprawiedliwe? Nie bądź! Gry obsługiwane przez Play’n GO i występujące w kasynach Play’n GO zostały certyfikowane przez audytorów TST, globalnej firmy matematycznej o ugruntowanej reputacji.

Nowatorskie podejście do hazardu online

CEO Johan Törnqvist uważa, że jego celem jest usprawnienie firmy i że uwzględnienie oddziałów skierowanych do klienta pod tym samym kierownictwem, co sprzedaż, pomoże poprawić efektywność operacyjną Play’n GO.

Władza wykonawcza nie przewiduje żadnych dodatkowych zmian w tym momencie. Törnqvist potwierdził, że nie spieszą się z niczym tutaj i nie zamierzają dokonywać hurtowych zmian. Dodał: „Staramy się usprawnić organizację i przybliżyć zarządzanie sprzedażą i rachunkami, nasze działy skierowane do klientów, aby zapewnić lepszą obsługę klienta. Posunięcie to pozwoli zgromadzić wiedzę i doświadczenie obu sektorów, aby stworzyć bardziej spójne podejście do sposobu, w jaki pracujemy. „

Magnus Olsson jest wyposażony w sprawdzoną historię udanego przywództwa w sprzedaży. Wcześniej pracował jako starszy dyrektor ds. Sprzedaży w Hewlett Packard i Juniper Networks, nadzorując operacje związane z wielonarodowymi działaniami sprzedażowymi. Zaczął od Play’n GO w styczniu i powiedział o nowych obowiązkach: „Play’n GO to szybko rozwijająca się firma i nie mogę się doczekać, by kontynuować tu wzrost i sukces”.

Törnqvist rzucił dodatkowe pochwały na zdolności Olssona, mówiąc, że „doświadczenie Magnusa niewątpliwie przyniesie wielkie korzyści firmie. Możemy testować i importować działające modele biznesowe z innych branż, a następnie wykorzystywać je do wzbogacania naszych obecnych strategii. Magnus przybył do nas, zdobywając ogromne doświadczenie w całej swojej karierze i, w krótkim czasie z nami, już pokazał cechy, których szukaliśmy, aby iść naprzód w tym przedsięwzięciu.”

Jako nagradzany dostawca wysokiej jakości gier kasynowych w różnych jurysdykcjach na całym świecie, Play’n GO jest uważany za jeden z najlepszych w branży. Rozwiązanie omni-channel oferowane przez firmę może być dostosowane do potrzeb zarówno partnerów lądowych, jak i internetowych, bez względu na wymogi prawne, geograficzne lub rynkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *