Zaangażuj się w całej przestrzeni igamingowej podczas jednego wydarzenia

Stworzony przez niesamowity zespół Clarion Gaming, iGB Live! połączył grupę utalentowanych osób w wyjątkowym miejscu spotkań, którzy przedstawiali i bronili interesy i bawili się dobrze. Oto dlaczego myślę, że pierwsza edycja iGB Live! miała taki sukces.

Event Director, Shona ODonnell, która była odpowiedzialna za wprowadzenie iGaming Super Show na rynek osiem lat temu i nadzorowała jego rozwój, wierzy, że rebranding jest na czasie i widzi stworzenie iGB Live! jako kluczowa inicjatywa, która przyniesie korzyści wszystkim sektorom i zainteresowanym stronom.

Wyjaśniła: „Nasza obietnica to dostarczanie globalnych wydarzeń, wiedzy i strategii szkoleniowych do tego, co jest globalnym przemysłem. Obejmuje to zbadanie, w jaki sposób możemy rozmieścić moc i wpływ naszych marek, aby uzyskać najlepszy efekt w imieniu naszych klientów.

Tradycyjnie producenci gier hazardowych online korzystają z wydarzeń poświęconych ich branży, a obecni dostawcy są bardzo nieliczni. Niektóre jednostki odwiedzają ICE Totally Gaming przed LAC, ale w żadnym wypadku nie są całkowitym crossoverami.

Podczas iGB Live !, obecni byli zarówno partnerzy, jak i dostawcy, zapewniając dogodną lokalizację dla obu końców spektrum, aby zrozumieć, co jest aktualne i co działa w branży gier hazardowych online. To jest dobre dla dostawców, aby porozmawiać z partnerami, żeby dowiedzieć się, co lubią ich gracze. Dobrze, że partnerzy zbierają informację o tym, jaka technologia jest dostępna, dzięki czemu mogą być na bieżąco ze swoimi treściami i dokonywać rzetelnych wyborów dotyczących operatorów i gier do promowania.

“Wolne od sądu” dyskusji na temat innowacyjnych technologii, takich jak Blockchain

iGB Live! to idealne wydarzenie, aby zapoznać profesjonałów zajmujących się hazardem online z innowacyjnymi technologiami lub aspektami innych branży, którymi są zainteresowani. Pamiętając o tym, jak pomocni byli nasi rówieśnicy w iGaming przez lata, a także swobodna konfiguracja sesji, format iGB Live! okazał się strefą „osadową”, przyjmując pytania i komentarze od publiczności, które mogą być bardziej ogólne lub początkujące niż to, co obejmuje więcej wydarzeń związanych z konkretnymi sektorami. iGB Live! to także konferencja społeczna i Expo, z wieloma rozmowami i kontaktami, które udzielą się dość szybko w luźnej atmosferze, na przykład, za obiadem.

Przestrzeń na zewnątrz, wydarzenia wieczorne

Posiadanie i zachęcanie do przyjemnej przestrzeni na zewnątrz, aby spotkać się i wyluzować zaledwie kilka kroków od wystawy, może nie brzmieć dla ciebie tak nowo, ale dostępność tego typu ustawień jest ogromnym plusem dla tłumu.

Kiedy EiG przebywał w Barcelonie w pobliżu plaży, a delegaci spędzali cały dzień w barze Hilton, na plaży lub w barze nad plażą, zamiast odwiedzać wystawę. Jak mówi stare powiedzenie: „jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich”. Właśnie dlatego lokalizacja iGB Live! Jest tak doskonała … wszyscy delegaci przebywają w pobliżu targów, nawet jeśli wychodzą, co oznacza, że zawsze jest przyzwoity ruch po przestrzeni Expo i ludzie są szczęśliwi.

To, co kochamy w życiu nocnym iGB Live !, to to, że istnieją możliwości nawiązać kontakty z dosłownie wszystkimi obecnymi, niezależnie od branży, stażu pracy i wieku. Samo miasto Amsterdam jest niesamowite, z wieloma znakomitymi restauracjami, klubami i romantycznymi kanałami oraz przytulnymi barami, oferując wszystko, co zaspokoi gusta każdego.

iGB Live! sam organizował sesje z drinkami dla poszczególnych sektorów i oczywiście oficjalne przyjęcia każdej nocy, nie pozostawiając nikogo w kurzu, gdy zamykano przestrzeń Expo.

Podsumowanie i przyszłość

Wstępne dane opublikowane przez organizatorów Clarion Gaming pokazują, że w sumie 4750 profesjonalistów z branży gier (z których 53% to C-Level, prezes / VIP lub dyrektorzy) ze 113 jurysdykcji ze wszystkich sektorów biznesu wzięło udział w udanym wprowadzeniu na rynek, które odbyło się w RAI, Amsterdam, 17-20 lipca 2018 r.

Shona ODonnell komentuje: „Załatwiliśmy kilka znakomitych speakerów i iGB Live! był pełen energii, kreatywności i optymizmu. Ludzie inwestują znaczne kwoty, aby wziąć udział w wydarzeniach branżowych, takich jak iGB Live! a ich inwestycja musi być połączona z dużym doświadczeniem i pod tym względem uważam, że przeszliśmy długą drogę w tworzeniu iGB Live! mocno na mapie. Kolejnym etapem jest zbadanie przez nas badań dotyczących postaw i satysfakcji, które podejmujemy po wszystkich naszych wydarzeniach, a następnie jest zaplanowane na 2019 r,gdzie będziemy dążyć do przejęcia marki na własną drogę i potwierdzenia jej statusu jako największego na świecie dedykowane wydarzenie iGaming. „

iGB Live! udało się przyciągnąć wystawców i delegatów ze wszystkich zakątków branży i z całego świata. Branża gier hazardowych online zmieniła się tak bardzo od czasu jej powstania prawie dwie dekady temu, ale jest coś, co się nie zmienia, to niesamowici ludzie, którzy działają w niej. Dziękujemy iGB Live! za podkreślenie tego faktu i czekamy na kolejną edycję, która odbędzie się w dniach 16-19 lipca 2019 r. w RAI w Amsterdamie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *